Prekių pristatymas

PRISTATYMAS:

 1. Prekių pristatymo kainos ir terminai (neįskaitant apmokėjimo dienos) Lietuvos teritorijoje:
 • 1.1.  Galime siųsti per atutobusų stotį, susisiekime su mumis ir gausite siuntą tą pačią dieną.
 • 1.2.  Pasiimsiu pats Klaipėdoje sutartą dieną, nuo 08:00 iki 23:00. Informuoti iš anksto Tel. +370 636 70880 arba info@dardar.lt  (nemokamai).
 • 1.3. Pristatymas per  1-3 d.d (esant sutrikimams, gali užtrukti ilgiau)
 • 1.4 omniva, dpd paštomatu. .
 • *  Į Kuršių Neriją pristatome tik Lietuvos paštu.

SVARBU !

Jeigu pristatinėjant kurjeriui, siuntos gavėjas asmeniškai savo iniciatyva susitaria kitą pristatymo dieną, tai siuntos pristatymo diena laikoma kita darbo diena po patvirtinimo išsiuntimo pirkėjui el. paštu, kad jo siunta paruošta ir išsiųsta, nuo kurios ir bus skaičiuojamas prekės keitimo ar grąžinimo terminas.

Gavę siuntinį, būtinai patikrinkite, ar jis nepažeistas!

Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų.Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo prekės pristatymo dokumente. Turint pretenzijų dėl siuntos sugadinimo, praradimo ar pan. Klientas gali nustatyta tvarka pareikšti DPD raštu pretenziją per 7 (septynias) darbo dienas nuo siuntos pateikimo dienos, bet ne vėliau kaip per Lietuvos Respublikos Pašto įstatyme 12 str. 1 dalyje nustatytą terminą.

Pretenzijos originalas su priedais turi būti išsiųstas UAB „DPD Lietuva” adresu Liepkalnio g. 180, LT-02121 Vilnius. (Pradinis variantas gali būti atsiųstas elektroniniu paštu adresu: info@dpd.lt, arba faksu: 8 5 210 6740).

 1. Į UŽSIENĮ siunčiame Lietuvos paštu. Siuntimas  registruotu pirmenybiniu laišku, kainos:Pristatymas į ES šalis paštu (svoris iki 1000 gr) 7,65Eur. , (svoris iki 2000 gr) 12,10Eur.
  Pristatymas į kitas šalis paštu (svoris iki 1000 gr) 11,95Eur. (svoris iki 2000 gr) 17,00Eur.
  dėl pristatymo teirautis el. paštu: info@dardar.lt

SVARBU!

Jeigu negavote siuntos per 10 darbo dienų, kreipkitės į mus info@dardar.lt  nurodydami užsakymo numerį, vardą, pavardę, telefono numerį.